Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd.

dobra jakość Precyzyjne obrabiane elementy na sprzedaż
dobra jakość Precyzyjne obrabiane elementy na sprzedaż
Dzięki za wsparcie, to mały projekt, ale jest to dla nas bardzo ważne, wielkie dzięki za zespół może pracować szybko i dobrej jakości, dzięki!

—— Markus

Bardzo dobra i profesjonalna fabryka w Chinach. Jakość produktów jest dobra. Mogą również dostarczyć towar po serwisie. Bardzo dobry dostawca

—— Jaskółka oknówka

Im Online Czat teraz

Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4
Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd. Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd. Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd. Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%

Chongqing Guang Gui Machine Co .Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, które integruje działalność w zakresie precyzyjnej obróbki CNC, handlu odlewami ciśnieniowymi, częściami sprzętu medycznego i części samochodowych. Nasze produkty są eksportowane do Ameryki, Europy i innych krajów Azji i Pacyfiku. Dzięki szerokiej gamie, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom, nasze produkty są szeroko stosowane w branży medycznej i innych branżach. Nasze produkty są powszechnie uznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i może zaspokoić stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Z warsztatami mechanicznymi o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych wyposażonymi w ponad trzydzieści najnowszych maszyn CNC, tokarek, frezarek i wiertarek. Ponadto zebraliśmy trzech starszych profesjonalnych pracowników technicznych, którzy potrafią korzystać z wszelkiego rodzaju oprogramowania do projektowania. zebraliśmy doświadczoną i kompetentną kadrę, aby poświęcić się tworzeniu najwyższej jakości usług i jak najbardziej przyjemnych zakupów. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Szczegóły kontaktu
Chongqing Guanggui Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Ynag

Tel: 15696049197

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)